Pierwsze spojrzenie: Strzała spotyka Czarnego Kanarka w 2 sezonie "Arrow"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 15-10-2013, 22:22:56


Pierwsze spojrzenie: Strzała spotyka Czarnego Kanarka w 2 sezonie

Strzała stanie twarzą w twarz z Czarnym Kanarkiem w czwartym odcinku drugiego sezonu, a główny aktor serialu Stephen Amell podzielił się pierwszym spojrzeniem na kultową dwójkę.


"Przyjaciele na Facebooku! Otrzymacie pierwsi... Czarnego Kanarka!" - napisał Amell na swojej stronie na Facebooku, gdzie umieścił dwa ujęcia. Jednocześnie dodał na Twittera drugie zdjęcie, a oba pochodzą z odcinka "Crucible".

Z innych wiadomości o "Arrow", producent wykonawczy Marc Guggenheim powiedział, że Seth Gabel z "Fringe" powtórzy swoją rolę jako Count Vertigo, "przynosząc mnóstwo chaosu ze sobą!"

Sprawdź zdjęcia poniżej, a potem czytaj o wiele więcej...Wracając do Kanarka: Pierwsza iteracja kobiecej mścicielki w "Arrow" odgrywa Caity Lotz, wiadomość, która w lecie podniosła brwi wielu osób, którzy zakładali, że Laurel Lance (Katie Cassidy) wypełni tę rolę. "W pełni doceniamy troskę ludzi o postać i o Katie, ale obiecujemy, że obiecujemy pokazanie tej opowieści i Laurel" - powiedział showrunner Andrew Kreisberg. "To naprawdę wszystko historia Laurel, kolejny krok w jej podróży".

Mając już dwóch Merlynów, parę możliwych Speedy'ów, dawkę Deathstroke'ów i nawet to, że Yao Fae był oryginalną Strzałą, Kreisberg mówi: Co robimy z historią o Czarnym Kanarku, robiliśmy w zasadzie kilka razy wcześniej".

Biorąc przykład z komiksów, Kreisberg opisał Czarnego Kanarka jako "jedną z pierwszych prawdziwych bohaterek, a jej celem jest ochrona kobiet, kobiet, które były wykorzystywane przez ludzi lub zaatakowane przez mężczyzn". Jak widać było w premierze w zeszłym tygodniu "spotkaliśmy ją po raz pierwszy jak pobiła mężczyznę, który zaatakował kobietę".
 Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja Zdjęcia promocyjne 
Seriale: Arrow 

Card image
41.99 zł
Card image
44.99 zł
Card image
46.99 zł
Card image
46.99 zł

Zobacz również: