14 nowych twarzy w kolejnych odcinkach "El Barco"


Arek Tobiasz   Arek Tobiasz | 10-07-2012, 00:47:38


14 nowych twarzy w kolejnych odcinkach

W ostatnich miesiącach poznaliśmy nazwiska kilku aktorów i aktorem, którzy pojawią się w serialu "El Barco". Postanowiliśmy zebrać wszystkich w jednym miejscu, abyście mogli dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Do tej pory znamy nazwiska 14 nowych rekrutów. Nerea Camacho i Nuria Herrero jako ostatni dołączyli do tej listy. Zdjęcia w kolażu obok są w takiej kolejności umieszczone jak aktorzy poniżej.

Óscar Casas

Młodszy brat Mario, Christiana i Sheili Casas. Urodzony w Barcelonie 21 wrzesnia 1998 roku. Znany jest z udziału w niektórych reklamach i serialach takich jak “Abuela de verano”, “SMS, sin miedo a soñar”, “Los Serrano”, “Génesis, en la mente del asesino”, “Cuenta atrás”, “Gominolas”, “Planta 25”, “Fuera de lugar”, “Serrallonga”, “Águila Roja”, a także filmach “53 días en invierno”, “El Orfanato”, “Ángeles S.A.”, “Fuga de cerebros”, “Lobo” i “El sueño de Iván”. Pojawia się w 30 odcinku "El Barco" i gra Ulisesa jak był dzieckiem.

Jan Cornet

Aktor urodzony 24 lutego 1982 roku w Terrasa (Katalonia). Został zapamiętany przede wszystkim z roli w serialu “‘Motivos Personales”. Zagrał tam Jaimego Acosta, syna Pablo (Pedro Casablanc) i wnuka Aurora (Concha Velasco). Inne seriale, których był częścią to “Bicho malo”, “Hay alguien ahí” i “Ángel o demonio”.

Brał udział również w licznych filmach krótkometrażowaych, a także większych produkcjach takich jak “No me pidas que te bese porque te besaré” w reżyserii Alberta Espinosa, “El horror de la dama del lago” w reżyserii Diego Vázquez, “Encontrarás dragones” w reżyserii Rolanda Joffé, “La piel que habitó” w reżyserii Pedro Almodóvara, w których grał z takimi aktorami jak Antonio Banderas, Marisa Paredes i Elena Anaya.

Będzie jednym z nowych członków załogi w "El Barco".

María Morales

Grała w takich filmach jak “Cobardes” (2007) w reżyserii Juana Cruza i José Corbacho oraz “Gordos” w reżyserii Daniela Sáncheza Arévalo. W telewizji widzieliśmy ją w takich serialach jak “Yo soy Bea” (2006), “Planta 25” (2007), “El síndrome de Ulises” (2008), “Guante blanco” (2008), “Días sin luz” (2008), “Gran reserva” (2009), “Pelotas” (2009), “Entre todas las mujeres” (2009), “Urtain” (2010), a obecnie w “2055” (2011). Brała również udział w licznych przedstawieniach teatralnych, ostatnio w “Los últimos días de Judas Iscariote” w reżyserii Adana Blcka.

W 2010 roku została nagrodzona nagrodą dla najlepszej aktorki teatralnej za rolę w sztuce “Urtain” w reżyserii Andrésa Lima.

Prawdopodobnie zagra matkę Ulisesa w "El Barco".

Héctor Alterio

Jest weteranem wśród aktorów, którzy pracowali w klasykach telewizji takich jak “La Regenta” lub “Don Quijote” oraz serialach “Cuéntame”, “7 vidas”, “El Grupo” czy “Vientos de Agua”. Jego ostatni wystep w filmie to rola w “Intruders” w reżyserii Juana Carlosa Fresnadillo.

Ramiro Blas

Aktor urodzony w Argentynie, który uczestniczył w takich serialach jak “El Comisario” (Telecinco), “Gavilanes” (Antena 3), “Hospital Central” (Telecinco), “Sin tetas no hay paraíso” (Telecinco), “Los hombres de Paco” (Antena 3) i “La Fuga” (Telecinco) oraz w takich filmach jak “Las viudas de los jueves” w reżyserii Marcelo Pineyro i “El sueño de Iván” w reżyserii Roberto Santiago.

Wcieli się w postać Teo w "El Barco".

Alberto Jo Lee

Jest aktorem urodzonym w Barcelonie z koreańskimi korzeniami. Ostatnioo zagrał rolę Taku w serialu “La Fuga”.

Brał udział w kilku filmach, wśród których warto wymienić “Tapas” (2005) w reżyserii José Corbacho i Juana Cruza, “El club de los suicidas” (2007)  w reżyserii Roberto Santiago, “Fuera de carta” (2008)  w reżyserii Nacho García, “La noche que dejó de llover” (2008)  w reżyserii Alfonso Zarauza, “Al final del camino” (2009) i “El sueño de Iván” (2010), dwa ostatnie  w reżyserii Roberto Santiago. Pracował również przy kilku filmach krótkometrażowych i telewizyjnych, takich jak “Conte de Nadal” (2009) czy “Atrapats” (2011).

Brał udział równiez w kilku serialach telewizyjnych, w większości w telewizji katalońskiej i gościnnie. Wśród nich są: “Angels i Sants” (TV3, 2005), “Cafetería Manhattan” (Antena 3, 2007), “Aída” (Telecinco, 2007), “Porca misèria” (2006-2008), “Vinagre” (TV3, 2008), “Pelotas” (TVE-1, 2008-2009, 2009-2010), “De repente los Gómez” (Telecinco, 2009), “Polonia” (TV3, 2009-2011) i “Crackovia” (TV3, 2009-2011).

Aktor jest także profesjonalnym zawodnikiem taekwondo zdobywając kilka medali w międzynarodowych turniejach i mistrzostwach w Katalonii, Hiszpanii, Europie i na świecie.

Pojawia się w 30 odcinku drugiego sezonu "El Barco".

Arancha Martí

Miała epizodyczne role w serialach  “Doctor Mateo” (Antena 3), “Águila Roja” (TVE-1) i “La República” (TVE-1). Można ją również zobaczyć w filmie “Fantasías y realidades cibernéticas” w reżyserii Javiera Díeza Moro.

W "El Barco" zagra Tatianę.

Maarten Dannenberg

Brał udział w kilku krótkich filmach, sztukach teatralnych i programach, takich jak “La isla de los nominados” (Cuatro), “Museo Coconut” (Antena 3 Neox) i “Aída” (Telecinco).

Elton Prince

Jest to kameruński aktor urodzony 12 grudnia 1983 roku. Brał udział w takich filmach jak “Brick love un amor de ladrillos”, “Vida nueva mundo viejo” i “3 segundos” oraz serialach “Losey”, “Hostile take over”, “Mad Dogs” i “La Fuga”.

Adrián Torrero

Aktor zagrał w reklamach słynnej marki pieluch. Ma również role w telewizji, przede wszystkim w serialu “Águila Roja” (TVE-1).

W "El Barco" będzie kluczem do zrozumienia przeszłości Andrésa Palomaresa, postaci granej przez Bernabé Fernándeza.

Leticia Dolera

Aktorka urodziła się 23 października 1982 roku w Barcelonie. Na swoim koncie ma takie filmy jak “El otro lado de la cama”, “Imagining Argentina”, “Semen, una historia de amor” i “Spanish movie” oraz popularne programy telewizyjne jak “Al salir de clase” (Antena 3), “Hospital Central” (Telecinco), “Los Serrano” (Telecinco), “Guante blanco” (TVE-1).

Również dołączy do trzeciego sezonu "El Barco"

Gabriel Delgado

Brat aktorki Priscili Delgado (‘Lucía‘ w “Los Protegidos“), urodził się 28 marca 2005 roku w Barcelonie. Brał udział w kilku reklamach telewizyjnych (Repsol, Foster’s Hollywood, Gallina Blanca, Decathlon, Activia…) oraz takich filmach jak “Todo es silencio” i “Casi inocentes”.

Wkrótce zagra pasażera bez biletu, który pojawia się na statku, a jego postać nazywa się "Mysz".

Nerea Camacho

Aktorka urodziła się 15 maja 1996 roku w Balanegra (Almería). Brała udział w serialu “Los Protegidos” oraz filmach “Camino”, “Héroes”, “Tres metros sobre el cielo” i “La chispa de la vida”.

Nuria Herrero

Aktorka, która ma na swoim koncie występy w takich serialach jak  “Los hermanos caníbales”, “Matrimonis i patrimonis”, “Como el perro y el gato”, “Arrayán” i “Los misterios de Laura” oraz filmach “El Dios de madera” i “Donde el olor del mar no llega”.
 Kategorie: Spoilery Aktorzy Informacje castingowe Telewizja 
Seriale: Statek 


Card image
30 zł
Card image
60 zł
Card image
49.99 zł
Card image
44.99 zł

Zobacz również: